FUTURES SÖZLÜĞÜ

FUTURES HAKKINDA HER ŞEY

Futures Piyasa Ürünleri

Bu bilgileri arkadaşlarınla paylaş:

FUTURES PİYASA ÜRÜNLERİ

Vadeli ürünlerde işlem yapmak son derece kolay. Siz de aşağıdaki ürünlere yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.


PARİTELER

Dolar , Euro, Sterlin, Japon Yeni, İsviçre Frangı, Avustralya Doları ve  Kanada Doları gibi önemli para birimlerinden oluşan 60’dan fazla major, minor ve egzotik döviz çiftini, 5 gün 24 saat boyunca, rekabetçi işlem koşullarında alıp satabilirsiniz.


EMTİALAR

Altın, Gümüş, Bakır, Petrol, Doğalgaz gibi bir çok Metal ve Enerji ürünlerinin yanı sıra Mısır, Buğday, Pamuk, Şeker, Kahve gibi bir çok Tarım ve Gıda ürünleri üzerinde kolayca işlem yapabilirsiniz.


ENDEKSLER

Dünya’nın önde gelen Borsa Endekslerinden Dow Jones, S&P500, Nasdaq, Dax, FTSE100, Nikkei’de alım-satım yapabilir, ülke ekonomilerinin düşüşlerine ve yükselişlerine işlem stratejileri uygulayabilirsiniz.


YURTDIŞI HİSSELER

Amerika, Avrupa ve Asya Borsalarında işlem gören küresel hisse senetlerine kolay ve hızlı bir şekilde erişebilir, Apple, Intel, Microsoft, IBM, Coca Cola, BP, Deutsche Bank, Bayer, Allianz, AXA, Commerzbank, Vodafone gibi onlarca hisse senedine yatırım yapabilirsiniz.

NASIL YATIRIMCI OLABİLİRİM?

Sizi InvestAZ dijital yatırım dünyası ile tanışmaya davet ediyoruz. Aşağıdaki adımları izleyerek hemen e-yatırımcı olabilirsiniz.

  • Yan tarafta bulunan Demo Hesap formunu doldurarak ücretsiz e-yatırım hesabı açabilirsiniz.

    • Gerçek hesap açma başvurusunda bulunarak yatırım dünyasının kapılarını açabilirsiniz.

  • Hesabınızı fonladıktan sonra işlemlerinize kolayca başlayabilirsiz.

Ücretsiz Hesap AçYATIRIMA BAŞLA