YATIRIM
FELSEFEMİZ

TÜM CANLILAR YATIRIMCIDIR!


Dolayısıyla bizim yatırıma olan bakış açımız,
kaynağını doğadan almaktadır.

EVREN BİR KAOSTUR!


Yatırım, yaşam boyu sürecek bir meslektir. Yatırım aynı zamanda düzenli bir çalışma ile kazanılabilecek bir yetenektir. Ancak düzen düzensizliği beraberinde getirir ve her düzensizliğin içinde de yeni bir düzen yaratılır. Dolayısıyla düzen, düzensizlikten doğar felsefesi, aslında bu kaos hali ile rastgele davranış biçimlerİni temsil etmektedir.

TAHMİN EDİLEMEZ


Yeni düzende ise uzlaşma kendisini gösterir ve kendinden yapılanan bir süreç yoluyla tahmin edilemez bir yöne doğru gelişir. İste bu Kaos’u yeniden yaratır.

KAZANÇ DÖNGÜSÜ


Kaos, aslında büyük hayallerin başladığı yerdir. Kaos’un Kosmoz’a dönüşmesi, tanımlanmış aralıklar içerisindeki dinamiği yeniden formule edilmesidir. Ancak kaos hali iç içe geçmiş bu düzensizlikten doğan düzen biçiminin, döngü haline dönüşmesinden ibarettir. Döngüler ilerledikçe bütün haline gelmeye çalışan bir davranış biçimine dönüşecektir. Bu davranış biçimi ise yatırımcıların uzun süre kazanç yaratabilecekleri bir döngünün oluşmasını sağlayacaktır.

TRADING SANATI


Trading bir sanattır. Uzun süreli sürdürülebilir kazanç için alım-satımı yapılan her bir finansal ürünün işin doğası gereği doğru zaman dilimleri içerisinde kar üretilebilir bir döngü mekanizmasına dönüştürmek trading sanatını icra edilmesini gerektirir. Her ne kadar bu yatırım felsefesi kompleks bir yapıya sahip olsada, ana fikir yatırımcıların finans piyasalarındaki farklı yatırım araçları ile oluşan fırsatları, riskleri dahilinde iyi bir şekilde dağıtabilen ve yönetebilen bilinçli bir yatırımcı olmayı hedeflemektir. En düşük profilli yatırımcı dahi orkestra şefi gibi bir portföy yöneticisi olma düzeyine ulaşabilmelidir.

YATIRIM İLE DOĞANIN İLİŞKİSİ


Felsefesini doğadan alan InvestAZ, yatırımcıların içlerinde kayboldukları kaos karmaşasından sıyrılıp, yatırımlarını özgün bir trading sanatına dönüştürebilmeleri için portföylerini orkestra şefi tadında mükemmel şekilde yönetebilecek bir yatırım ortamı sağlamaktadır.

YATIRIM ORKESTRASININ ŞEFİ OLUN
RİSKLERİNİZİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YÖNETİN

Kaynağını doğadan alan yatırım felsefesinde para yönetimi, düzen içerisindeki düzene ve düzensizliğin içerisindeki düzeni tıpkı Fibonacci sayı dizisinin ortaya çıktığı bir döngüsel kuram içerisinde, yatırımcı tarafından kaos ortamında yönetilmesidir. InvestAZ olarak, her bir yatırım aracını birer enstrüman olarak konumlandırıyoruz. Farklı yatırım araçları ile yatırımcıyı, bir portföy yöneticisinin orkestra şefi yaklaşımıyla, farklı sesleri armoniye oturtmanın yatırımın doğası olduğuna, tümevarım olan para yönetmenin ise yatırımcının olması gerektiği anda, olması gerektiği yerde, etkin risk yönetimi sayesinde doğru kararı vermesini sağlıyoruz.

INVESTAZ YATIRIM MATRIX'i FELSEFESİ
InvestAZ'nin Yatırımı sadeleştirerek, kolay anlaşılır formlarda müşterilerine sunmayı hedefleyen bir yatırım kuruluşudur. Karmaşık Finansal Piyasaları yeniden yorumlayarak oluşturulan Yatırım Matrix'ini inceleyerek yatırım dünyasını yeniden yorumlayın.
İNCELEYİN
HAZIR MISINIZ?
Sizi InvestAZ yatırım dünyası ile tanışmaya davet ediyoruz.
    • Forex piyasası ile dünya para piyasalarını keşfedin

  • Hisse Senedi ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ile yatırımlarınızı çeşitlendirin

  • Geniş ürün yelpazesi ile size uygun en iyi yatırım aracını seçin

  • En gelişmiş teknolojik altyapısı sayesinde yatırımlarınızı kişiselleştirin

  • Yatırım dünyasında siz de iyi bir yatırımcı olarak yerinizi alın

Eğitim ve Ürünlerimiz hakkında sizi bilgilendirelim:
Yatırımcı Destek Hattımız
0(212)238 8888