Kurumsal Finansman

Gelecek Kararlarınızı Bizimle Alın


Şirketine verilebilecek finansal hizmetlerde kalite arayan şirketler için Kurumsal Finansman Hizmeti InvestAZ’de.

Kurumsal Finansman Nedir?

İhtiyaçlarınızı belirliyor ve halka arz, ikincil arz, sabit getirili menkul ihracı gibi çözümleri inceleyerek finansman ihtiyacınızı karşılıyoruz ve güçlü bilgi birikimimiz ve operasyon altyapımızla mükemmel bir şekilde tamamlıyoruz.

Kurumsal Finansman İş Modeli

Yatırım projelerine bağlı risk faktörlerinin araştırılması ve iyileştirici tedbirlerin tavsiye edilmesi. Ülke, sektör ve şirket analizi çalışmalarının yürütülmesi, şirketin piyasadaki durumu ve gelecek potansiyelinin ortaya çıkarılması.

Kurumsal Finansman Danışmanlığı

Kurumsal finansman yönetimin analizi ve efektif yönetim altyapısının oluşturulmasına yönelik danışmanlık hizmeti verilmesi ve yatırım teklifinin hazırlanması.

Bizimle Şimdi İletişime Geçin

Uzun süreli anlaşmalar, sıkıcı yoğun toplantılara ihtiyacımız yok. İşlemlere başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Birlikte çalışıyoruz

Birlikte çalışıyoruz

En iyi şirket değerleme metodunun belirlenmesinde, işlem öncesi yatırımcı iştahını ölçmede ve diğer danışmanlık firmaları ile birlikte çalışıyoruz.


Tüm yatırımcı kitlesine ulaş

Tüm yatırımcı kitlesine ulaş

Şirketinizin büyüklüğüne bağlı halka arz projenize hem yerli bireysel/kurumsal hem de uluslararası kurumsal yatırımcıların katılımını sağlıyoruz.


İhtiyaçlarınızı belirliyoruz

İhtiyaçlarınızı belirliyoruz

İhtiyaçlarınızı belirliyor ve halka arz, ikincil arz, sabit getirili menkul ihracı gibi çözümleri inceleyerek finansman ihtiyacınızı karşılıyoruz.

InvestAZ

Mükemmel sonuçlandırma

Mükemmel sonuçlandırma


Her türlü kurumsal finansman projesini güçlü bilgi birikimimiz ve operasyon altyapımızla mükemmel bir şekilde tamamlıyoruz.


İkincil piyasa çözümleri

İkincil piyasa çözümleri

Kottan çıkma, çağrı işlemleri ve blok hisse satışı projelerinde altyapımız ve müşteri ağımız ile ikincil piyasada işlemlerin tamamlanmasını sağlıyoruz.


Profesyonel analistler ve araştırma

Profesyonel analistler ve araştırma

Sektör analistlerimiz kapsamlı analizleriyle, uygun değerleme çalışmaları ve detaylı araştırma raporları hazırlayarak, şirketinize  yardımcı oluyorlar.