GELECEK KARARLARINIZI BİZİMLE ALIN

CORP
Kurumsal Finansman
InvestAZ Yatırım ile Yatırım Danışmanlığı Dünyasını Keşfedin!
İhtiyaçlarınızı belirliyor ve halka arz, ikincil arz, sabit getirili menkul ihracı gibi çözümleri inceleyerek finansman ihtiyacınızı karşılıyoruz ve güçlü bilgi birikimimiz ve operasyon altyapımızla mükemmel bir şekilde tamamlıyoruz.

KURUMSAL FİNANSMAN İŞ MODELİ

Yatırım projelerine bağlı risk faktörlerinin araştırılması ve iyileştirici tedbirlerin tavsiye edilmesi. Ülke, sektör ve şirket analizi çalışmalarının yürütülmesi, şirketin piyasadaki durumu ve gelecek potansiyelinin ortaya çıkarılması.

KURUMSAL FİNANSMAN DANIŞMANLIĞI

Kurumsal finansman yönetimin analizi ve efektif yönetim altyapısının oluşturulmasına yönelik danışmanlık hizmeti verilmesi ve yatırım teklifinin hazırlanması.

BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

En iyi şirket değerlemenin belirlenmesinde, işlem öncesi yatırımcı iştahını ölçmede ve diğer danışmanlık firmaları ile birlikte çalışıyoruz.

MÜKEMMEL SONUÇLANDIRMA

Her türlü kurumsal finansman projesini güçlü bilgi birikimimiz ve operasyon altyapımızla mükemmel bir şekilde tamamlıyoruz.

TÜM YATIRIMCI KİTLESİNE ULAŞ

Şirketinizin büyüklüğüne bağlı halka arz projenize hem yerli bireysel/kurumsal hem de uluslararası kurumsal yatırımcıların katılımını sağlıyoruz.

İKİNCİL PİYASA ÇÖZÜMLERİ

Kottan çıkma, çağrı işlemleri ve blok hisse satışı projelerinde altyapımız ve müşteri ağımız ile ikincil piyasada işlemlerin tamamlanmasını sağlıyoruz.

İHTİYAÇLARINIZI BELİRLİYORUZ.

İhtiyaçlarınızı belirliyor ve halka arz, ikincil arz, sabit getirili menkul ihracı gibi çözümleri inceleyerek finansman ihtiyacınızı karşılıyoruz.

PROFESYONEL ANALİZLER VE ARAŞTIRMA

Sektör analistlerimiz kapsamlı analizleriyle, uygun değerleme çalışmaları ve detaylı araştırma raporları hazırlayarak, şirketinize yardımcı oluyorlar.

YATIRIM DÜNYASINA INVESTAZ İLE ADIM AT !

Yurt içi ve Yurt dışı yatırım araçları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun. Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında uzmanlarımız sizi arasın.