MEDYADA INVESTAZ

Web Trader Hizmetinizde

23.12.2015 12:30

Web Trader Hizmetinizde

InvestAZ Web Trader Hizmetinizde

InvestAZ teknolojik alt yapısı ve üstün mühendisliği ile yatırımcılara bir kolaylık daha sağlıyor. Web Trader sayesinde internet olan her yerden indirme veya kuruluma gerek kalmadan web tarayıcı aracılığı ile yatırım dünyasına adım atabileceksiniz.

InvestAZ Web Trader uygulaması;

InvestOR ile Hem Mobil Hem de Masaüstünden Kolay erişim

InvestAZ Web Trader’a internet olan her yerden kolayca erişebilirsiniz. Yatırımcı Dostu Ekran ve InvestAZ web sitesinde yer alan Web Trader butonları ile tek adımda sadece şifrenizi yazarak güvenli bir şekilde yatırımlarınıza devam edebilirsiniz.

MetaTrader 4 Arayüzü ile aynı özellikler

Dünyanın en çok kullanılan işlem platformu Meta Trader 4 ara yüzü sayesinde alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden alışık olduğunuz panel ve ayarlara kolayca erişebilirsiniz.

Tek Tuş Yatırım Teknolojisi

InvestAZ Yatırımcı Dostu felsefesi ile geliştirdiği Web Trader sayesinde tek tuş ile alım satım yapabilir emir girişlerinizi, pozisyon açma kapama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Indikatörler (Göstergeler)

Indikatörler Web Traderda da yanı başınızda Alım satım işlemlerini yaparken en yakın dostunuz olan Indikatörler(Göstergeler) Web Trader ara yüzünde de sizlerin hizmetinde 

Yatırımlarınızı Kontrol Altında Tutun

InvestAZ Web Trader' da geçmişe yönelik işlemlerinizi görebilirsiniz. Buna göre yatırımlarınızda ki Kar - Zarar durumunu görebilir ve yatırımlarınıza güvenle devam edebilirsiniz.

Web Tarayıcınız ile Güvenli ve Kolay Yatırım.

Web Trader sayesinde tek şifre ile tüm yatırım hesaplarınıza güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şifreleriniz dünyaca kabul edilmiş internet şifreleme protokolü SSL sertifikası sayesinde koruma altında olacaktır. 

Hemen Web Trader’a Ulaşmak için; https://www.investaz.com.tr