FOREX DEMO

DEMO HESAP AÇMAK ÇOK KOLAY

Aşağıdaki Formu doldurarak, ücretsiz demo hesabınız ile Altın, Döviz, Hisse İşlemlerinizi gerçek piyasa koşullarında yapmaya başlayın.

Image title

ÜCRETSİZ DENEME HESABI

100.000$ Sanal para ile finans piyasalarına giriş yapın. Demo hesap sayesinde ücretsiz ve risksiz tecrübe kazanın. 

Image title

TEK EKRANDA TÜM İŞLEMLER

InvestAZ ayrıcalıklarıyla yatırımcılarımıza sunulan InvestOR'un mükemmel ve eşsiz teknolojisiyle, yatırım yapmak artık çok kolay.

NEDEN DEMO HESAP AÇMALIYIM ? 

  • 5 gün 24 saat boyunca demo hesap ile  finans piyasalarında dilediğiniz işlem stratejisini ugulayarak finans piyasasına giriş yapabilirsiniz.

  • 1:10 Kaldıraç sayesinde teminatınz ile yüksek pozisyon büyüklüğüne sahip olarak, piyasa hareketlerinde nasıl kârlı işlemler yapılabileceğini deneyimleyebilirsiniz.

  • Finans piyasalarında krizleri çift yönlü işlemler ile fırsata çevirebilirsiniz. Çift yönlü işlem yaparak sadece yükselişlerde değil düşüşlerde de para kazanabileceğinizi bizzat deneyimleyebilirsiniz.

  • İşlem platformunu dilediğiniz gibi inceleyebilir, tüm platform özelliklerini öğrenebilirsiniz. Böylelikle gerçek hesapta işlem yaparken platform hatalarını minumum seviyeye indirebilirsiniz.

  • Değişken emir tipleri ile Take Profit (Kar Al) , Stop Loss (Zarar Kes) , Trailing Stop Loss (Takip Eden Zarar Durdur) ve diğer zincir emir tipleri ile işlem yaparak piyasanın farklı özelliklerini keşfedebilirsiniz.

  • Sanal para sayesinde risksiz bir şekilde Margin Call (Teminat Tamamlama Çağrısı)  ve Stop Out ( Otomatik Pozisyon Kapatma) gibi risk unsuru taşıyan fiyat seviyelerini bizzat deneyimleyebilirisiniz.

  • InvestAZ nin sunmuş olduğu uzman analiz desteğinden faydalanabilirsiniz. Piyasa takibi ve gözlemi yapabilirsiniz. Böylelikle neden sonuç ilişkisine bağlı olarak temel ve teknik analiz becerinizi geliştirebilirsiniz.

  • Ekonomik takvim verilerinde piyasanın gelen habere nasıl tepki verdiğini gözlemleyebilir, bu durumlarda nasıl işlem yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  • Geniş yatırım ürünleri ile sadece döviz çiftlerinde değil, bir çok farklı emtia ve endekslerde de işlem yaparak geniş portföy oluşturabilme tecrübesi kazanabilirsiniz.

  • Yatırımlarınıza başlangıç için demo hesap ile finans piyasalarında işlem yapma psikolojisini deneyimleyebilirsiniz. Her ne kadar deneme hesabı olsa da piyasa stresini ve heyecanını tadabilirsiniz.

INVESTAZ İLE DEMO HESAP AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

Ücretsiz deneme hesabı sayesinde sanal para ile gerçek piyasa fiyatlarında dilediğiniz kadar risksiz şekilde işlem yapabilir, sınırsız deneyim kazanabilirsiniz.

Eğitim ve Ürünlerimiz hakkında sizi bilgilendirelim:
Yatırımcı Destek Hattımız
0(212)238 8888
Ücretsiz Deneme HesabınaHEMEN BAŞLA