KURUMSAL FİNANSMAN HİZMETLERİ

InvestAZ olarak şirket birleşme ve satın almaları, finansman yaratma ve değerleme konularını içeren geniş kapsamlı finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Doğru tasarlanmış ve etkin bir şekilde uygulanan işlemlerle müşterilerimize özel ve katma değerli çözümler sunmaktayız.

InvestAZ Kurumsal Yatırım Hizmetleri

Değişen dünyada sermaye ve işlemlerin stratejik olarak nasıl yönetileceği konusunda daha iyi ve daha bilinçli kararlar mı vermek istiyorsunuz? InvestAZ Kurumsal, sermaye ihtiyaçlarınızı stratejimizin odak noktasına koyar ve sizin için en önemli olan konular üzerine yoğunlaşır:

Finansal Piyasalarda Sunduğumuz Hizmetler: 

  1. Halka Arz Danışmanlığı ve Konsorsiyum Üyeliği

  2. Sermaye Piyasası İşlemleri

  3. Değerleme ve Finansal Analiz

  4. Teftiş ve İç Kontrol Hizmeti

Etkin Finansal Çözümler
Büyüme Stratejileri, Finans Yönetimi, İş Ortamı, Kurumsal Finansman Kurumsal Yönetim ve Raporlama, Denetim Komitesi, Operasyonel Verimlilik, Risk Yönetimi, UFRS Yetenek Yönetimi gibi kurumsal çözümler için butona tıkalyın.

Kurumsal finansman hizmetlerimiz, halka arz başvurusu hazırlık aşaması ve başvuru sürecinden işlemin kapanmasına kadar olan tüm süreçte ihraççının münhasır danışmanı olarak görev almayı kapsamaktadır.Halka arzların yanında, müşterilerimizin halka açık şirketlerindeki paylarının, ulusal ve uluslararası yatırımcılara blok satışı işlemlerinde, sermaye artırımı işlemlerinde de aracılık hizmetleri vermekteyiz.


Kurumumuz, sahip olduğu «Geniş Yetkili Aracı Kurum Lisansı» ile, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen tüm aracılık işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.Aracılık işlemlerimiz, sermaye artırımı, zorunlu pay alım teklifi, Gelişen İşletmeler Pazarı (GİP) piyasa danışmanlığı, piyasa yapıcılığı, ayrılma hakkı kullandırımı gibi hizmetleri de kapsamaktadır.InvestAZ müşterilerinde şirket/varlık değerleme danışmanlığı hizmetleri de vermektedir.Değerleme çalışmalarında, şirket tarafından iletilen projeksiyonlar ile benzer şirketlerin verileri kullanılmaktadır.


Bizi seçen müşterin sayı ise hergün artmaya devam ediyor.
ÖDÜLLERİMİZDEN BAZILARI

InvestAZ bir çok alanda aldığı değerli ödüller ile hizmet kalitesinde ki başarısını tescil etmiştir.KURUMUNUZ İÇİN STRATEJİK BİR ORTAK

Uzun süreli anlaşmalar, sıkıcı yoğun toplantılara ihtiyacımız yok. İşlemlere başlamak için hemen bizimle iletişime geçin. Şirketine verilebilecek finansal hizmetlerde kalite arayan şirketler için Kurumsal Yatırım Hizmeti InvestAZ’de. Hemen iletişime Geçin.

SİZE YARDIMCI OLALIM

Formu doldurun, uzmanlarımız hesap taşımanıza yardımcı olsun.