MEDYADA INVESTAZ

InvestAZ’ye Yeni Bir Ödül Daha.

19.10.2015 16:50

InvestAZ’ye Yeni Bir Ödül Daha.

InvestAZ Sermaye Piyasaları Kongresi’nde Misafirlerini Ağırladı

İstanbul’un Finans Merkezi olması yolunda bir adım olan Sermaye Piyasaları Kongresi InvestAZ Menkul Değerler AŞ Bull Sponsorluğunda 15 - 17 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşti.

3 gün süren Sermaye Piyasaları Kongresinde, yatırım dünyası ile ilgili seminerler ve soru - cevap bölümü düzenlendi. Oturumlarda, InvestAZ Yönetim Kurulu Başkanı Elshan Guliyev ve InvestAZ Genel Müdürü Dr. Hakan Avdan’ın yatırımcılar için verdiği önemli bilgiler dikkatle dinlendi.

Fuar boyunca katılımcılara, yenilenen InvestOR Yatırımcı Dostu Ekran hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Yatırım dünyasına, 7x24 Otomatik Para Transferi, Anlık Analizler ve Anında Destek alabilme özgürlüğü gibi bir çok alanda yenilikler getiren InvestAZ, yatırımcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. InvestAZ Yayınları’ndan çıkan ‘A’dan Z’ye Forex’ ve ‘Kaosta Kazandıran Yatırım’ kitapları da yatırımcılara ücretsiz olarak hediye edildi.

Usta Oyuncu Ali Poyrazoğlu Sermaye Piyasaları Kongresinde “Günümüz Halk Diliyle Sermaye Piyasaları” Özel sunumundan sonra Hayranları ile InvestAZ Standında Buluştu.

InvestAZ’ye Yeni Bir Ödül Daha.

Finans sektörüne yenilikçi fikirleri ve yaratıcı düşünceleriyle farklı ve efektif reklamlar ortaya çıkaran InvestAZ, Sermaya Piyasaları Kongresi kurulu tarafından seçilen ödüller kapsamında “En Etkin Reklam Kampanyası” ödülüne layık görülen InvestAZ Menkul Değerler A.Ş. finans, teknoloji ve yaratıcılığın lideri vurgusunu bir kere daha yaptı.

InvestAZ Ailesi olarak tüm katılımcılara teşekkür ederiz.