Meta Trader 4 Yenilendi!

YENİLENEN PLATFORMUMUZ İLE ALIM-SATIM İNDİKATÖRLERİ YANI BAŞINIZDA!

InvestAZ Meta Trader 4 Alım Satım İndikatörleri

Dünyanın en fazla kullanılan işlem platformu MetaTrader 4'ü 

alım-satım indikatörlerimiz ile kullanmanın ayrıcalığını yaşayın!

iSignal İndikatörü

Pozisyona girmeden önce trending
hangi yönde olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

HEMEN DENEYİN 

Market Identifier İndikatörü

Hesapladığı 9 indikatörün kombinasyonundan
 meydana gelen genel bir trend oluşturur.

HEMEN DENEYİN 

Trend Analizer İndikatörü

Anlık olarak fiyatını değerlendirebilir ve özellikle
kısa vadeli işlemlerde başarı oranınızı artırabilirsiniz.

HEMEN DENEYİN 

!MetaTrader 4 ile Kusursuz İşlem InvestAZ'de!

ALIM SATIM İNDİKATÖRLERİNİ KEŞFEDİN!


 

iSignal İndikatörü

Pozisyonlara girmeden önce trending hangi yönde olduğunu rahatlıkla öngörün.iSignal Indikatörü,  Moving Average (hareketli ortalama), Parabolic Sar ve Williams teknik indikatörlerinin alış veya satış yönündeki indikatörlerini tüm zaman aralıklarında görmenizi sağlayan faydalı bir göstergedir. 


Bu indikatör sayesinde pozisyona girmeden önce ilgili enstrüman için trendin hangi yönde olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. Böylelikle indikatör, belirli bir enstrümanda alacağınız pozisyonun yönü konusunda size ipucu verebileceği gibi aynı zamanda ilgili pozisyonun zamanlaması konusunda da size bilgi verir.

HEMEN İNDİRİNTrend Analizer İndikatörü

Hesapladığı 9 indikatörün kombinasyonundan meydana gelen genel bir trend oluşturun.Trend Analizer İndikatörü, ADX, RSI, MOM, CCI, OsMA, MACD, SAR, WPR ve MA indikatörlerlerinden gelen indikatörleri aynı anda tüm zaman aralıklarında hesaplar. Bu 9 indikatörün kombinasyonundan meydana gelen genel bir trend oluşturur.

Korunmacı İşlem Stratejisi; Giriş Noktası: Belli bir zaman aralığında 9 indikatöründe aynı yönü işaret etmesi alım ya da satım yönünde pozisyona girilmesi için indikatör olabilir. Çıkış Noktası: Belli bir zaman aralığında 2 indikatörde ters yönü işaret etmesi pozisyondan çıkış yönünde indikatör olabilir.

Agresif İşlem Stratejisi; Giriş Noktası: Belli bir zaman aralığında 9 indikatörden 7'sinin aynı yönü işaret etmesi alım ya da satım yönünde pozisyona girilmesi için indikatör olabilir Çıkış Noktası: Belli bir zaman aralığında 9 indikatörden 7'sinin zıt yönü işaret etmesi pozisyondan çıkış yönünde indikatör olabilir.

HEMEN İNDİRİNMarket Identifier İndikatörü

Hesapladığı 9 indikatörün kombinasyonundan meydana gelen genel bir trend oluşturur.Market Identifier, bir paritenin anlık fiyatını, spread oranını, açılış fiyatı ile arasında kaç pips fark olduğunu, en düşük ve en yüksek fiyat arasındaki farkı ve günlük fiyat ortalamasını gösteren bir teknik indikatördür. 

Ayrıca, MACD, STR ve EMA indikatörlerini de gösterir.

Market Identifier indikatörü sayesinde belirli bir enstrümanın anlık olarak fiyatını değerlendirebilir ve özellikle kısa vadeli işlemlerde başarı oranınızı artırabilirsiniz.


HEMEN İNDİRİN

 


InvestOR Meta Trader 4'ü Hemen İndirin.

Artık yatırımlarınızı InvestAZ'nin geliştirdiği alım-satım indikatörleri ile
 çok daha etkin, etkili ve hedef odaklı yapma fırsatı elinizin altında.

Yeni MetaTrader 4