Gayrimenkul Danışmanlığı

Siz Hayal Edin Biz Bulalım


Gayrimenkul Alım Satımı ile ilgili bağımsız değerleme hizmetinden yararlanarak getiri elde etmek için InvestAZ Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti alın!

Gayrimenkul Danışmanlığı Amacı

Teknolojiyi ve bilimsel verileri kullanarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile gayrimenkullerin gerçek değerini tespit etmektir.

Özel Projeler

Fizibilite çlaışmaları, proje değerlendirme çalışmaları, yer seçme analizleri, sektör araştırma raporları ile görüş ve tavsiyelerimizi sunarız..

Lisanslı Kurum Güvencesi

Güçlü sermayesi ile lisanslı yatırım imkanı sağlar.

Bizimle Şimdi İletişime Geçin

Uzun süreli anlaşmalar, sıkıcı yoğun toplantılara ihtiyacımız yok. İşlemlere başlamak için hemen bizimle iletişime geçin.

Kapsamlı danışmanlık

Kapsamlı danışmanlık

Gayrimenkul portföylerinin oluşturulması ve karlı şekilde işletilmesinden kira sertifikası çıkartılması gibi tüm gayrimenkul ihtiyaçlarına hizmet veriyoruz.


Eşsiz fırsatlar

Eşsiz fırsatlar

Yerel tecrübemiz ve güçlü bölgesel ağımızla sizin için en uygunyatırım fırsatlarını belirliyor ve doğru yatırımcıları buluyoruz.


Nasıl elden çıkartacaksınız?

Nasıl elden çıkartacaksınız?

Gayrimenkul portföylerinin profesyonel alıcılara ulaştırılabilmesi için gerekli işlem ve bölgenin büyük kurumsal yatırımcılarına erişim sağlıyoruz.

InvestAZ

Bağımsız değerleme

Bağımsız değerleme

Satılacak ya da satın alınacak gayrimenkul ile ilgili detaylı ve bağımsız değerleme hizmeti veriyoruz.


Potansiyel yatırımcılara ulaş

Potansiyel yatırımcılara ulaş

Gayrimenkul portföyünüz için ideal yatırımcıları belirliyoruz ve alıcı ile satıcının bir araya geleceği mükemmel ortamı oluşturuyoruz.


Her şey için biz varız

Her şey için biz varız

Yeni projelerde gayrimenkulün arsa olduğu halden projenin teslim ve satış aşamasına kadar her adımda danışmanlık hizmetlerimiz ile yanınızdayız.