SİZ HAYAL EDİN BİZ BULALIM

Gayrimenkul Alım Satımı ile ilgili bağımsız değerleme hizmetinden yararlanarak getiri elde etmek için InvestAZ Gayrimenkul Danışmanlığı hizmeti alın!

İLETİŞİM

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI AMACI


Teknolojiyi ve bilimsel verileri kullanarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile gayrimenkullerin gerçek değerini tespit etmektir.

DETAYLI BİLGİ


SİZİ ARAYALIM
YATIRIM DANIŞMANIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALIN


ÖZEL PROJELER
Fizibilite çlaışmaları, proje değerlendirme çalışmaları, yer seçme analizleri, sektör araştırma raporları ile görüş ve tavsiyelerimizi sunarız..
LİSANLI KURUM GÜVENCESİ
Güçlü sermayesi ile lisanslı yatırım imkanı sağlar.

KAPSAMLI DANIŞMANLIK

Gayrimenkul portföylerinin oluşturulması ve karlı şekilde işletilmesinden kira sertifikası çıkartılması gibi tüm gayrimenkul ihtiyaçlarına hizmet veriyoruz.

NASIL ELDEN ÇIKARATACAKSINIZ?

Gayrimenkul portföylerinin profesyonel alıcılara ulaştırılabilmesi için gerekli işlem ve bölgenin büyük kurumsal yatırımcılarına erişim sağlıyoruz.

EŞSİZ FIRSATLAR

Yerel tecrübemiz ve güçlü bölgesel ağımızla sizin için en uygunyatırım fırsatlarını belirliyor ve doğru yatırımcıları buluyoruz.

BAĞIMSIZ DEĞERLEME

Satılacak ya da satın alınacak gayrimenkul ile ilgili detaylı ve bağımsız değerleme hizmeti veriyoruz.

POTANSİYEL YATIRIMCILARA ULAŞ

Gayrimenkul portföyünüz için ideal yatırımcıları belirliyoruz ve alıcı ile satıcının bir araya geleceği mükemmel ortamı oluşturuyoruz.

HER ŞEY İÇİN BİZ VARIZ

Yeni projelerde gayrimenkulün arsa olduğu halden projenin teslim ve satış aşamasına kadar danışmanlık hizmetlerimiz ile yanınızdayız.


KURUMUNUZ İÇİN STRATEJİK BİR ORTAK

Uzun süreli anlaşmalar, sıkıcı yoğun toplantılara ihtiyacımız yok. İşlemlere başlamak için hemen bizimle iletişime geçin. Şirketine verilebilecek finansal hizmetlerde kalite arayan şirketler için Kurumsal Yatırım Hizmeti InvestAZ’de. Hemen iletişime Geçin.

SİZE YARDIMCI OLALIM

Formu doldurun, uzmanlarımız hesap taşımanıza yardımcı olsun.

Ücretsiz Hesap AçYATIRIMA BAŞLA