Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Emrah Şener Oldu

02 Eylül 2016

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Merkez Bankası Başkanlığına ilişkin atama kararları açıklandı

Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Emrah Şener Oldu

Resmi Gazete'de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Merkez Bankası Başkanlığına dair atama kararları yayımlandı.

Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında açık bulunan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Salih Başparmak'ın, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliklerine Faruk Çakmak ve Bakanlık Müşaviri Dr. Müslüm Beyazgül'ün atanması uygun görüldü.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan birinci derece müşavirlik görevlerine Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Sefer Yılmaz ile Müsteşar Yardımcısı Nermin Kırım'ın atanmasına Resmi Gazete'de yer verildi.

Resmi Gazete'de yer alan karara göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında açık bulunan birinci derece kadrolu müşavirlik görevine ise Hüseyin Baştürk atandı.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkan Yardımcılığına ise Dr. Emrah Şener getirildi.