InvestAZ Yatırım ile 
Uzaktan Yatırım Hesabınızı Açın

InvestAZ'de yatırımcı olmak ve hesap açmak çok hızlı ve çok kolay. Hemen hesap aç butonuna tıklayın ve oturduğunuz yerden anında müşterimiz olun. 09:00-18:30 (mesai saatleri içinde)

UZAKTAN HESAP AÇ

InvestAZ Yatırım ile Uzaktan Müşteri Olmak Çok Kolay


Şubeye gitmeden, evrak imzalamak için kurye beklemeden 09:00-18:30 (mesai saatleri içinde) dilediğiniz yerden kolayca InvestAZ Yatırım hesabı açabilirsiniz. 

InvestAZ'de yatırımcı olmak artık çok kolay! Görüntülü görüşme yaparak veya evrak yükleyerek hızlı ve kolayca dilediğiniz yerden müşterimiz olabilir,
InvestAZ Yatırım dünyasına hemen katılabilirsiniz.


Görüntülü Görüşme

InvestAZ Yatırım'da
Uzaktan Yatırım Hesabınızı Açın

InvestAZ Yatırım'da oturduğunuz yerden yatırım hesabınızı açmak için yapmanız gerekenler çok basit;.

1

Giriş Yapın

https://onlinehesapac.investaz.com.tr sayfamız üzerinden kişisel bilgileriniz, yatırım tercihleriniz gibi bilgileri birkaç dakika içinde doldurup ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz.

2

Hesap Açma Şeklini Seçin

Telefonunuza InvestAZ Online Hesap Aç uygulamasını indirerek, Yatırım Temsilciniz ile görüntülü görüşürek veya sözleşmeler kısmında Evrak Yükleme seçeneğini seçerek de hesap açılış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

3

Yatırımı Kolay ve Güvenle Yapın

Tebrikler, InvestAZ yatırımın avantajlarından yararlanarak kolay ve güvenli bir şekilde yatırım hesabınızda işlem yapmaya başlayabilrsiniz.

Ücretsiz Hesap AçYATIRIMA BAŞLA