Makaleler

Portföy Yönetiminde InvestAZ Hep Yanınızda

Yazan InvestAZ

Yatırımlarda kazanç elde etmek için sıkı analiz ve takip gerekir. Yatırımcılar; piyasa takibi, grafik okuma, piyasa hareketlerini analiz etme ve işlem stratejisi oluşturma gibi faaliyetlerde bulunduktan sonra yaptığı yatırım işlemleri ile tecrübe sahibi olurlar. Eğer yeterince tecrübeye sahip olmadığınızı düşünüyor fakat finans piyasalarında bulunmak istiyorsanız ya da tecrübeli bir yatırımcı olsanız da çeşitli nedenlerle yatırımlarınızda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, portföy yönetimi sizin için sunulacak en iyi fikir.

SPK lisanslı aracı kurumlar bu hizmeti yatırımcılarına kolaylıkla sunar. Portföy yönetimi, kişiye veya kuruma özel birebir hizmet verir. Teknolojik altyapısı ve profesyonel kadrosuyla İnvestAZ,  portföy yönetimi konusunda size sonuna kadar destek verir. Yurt içi ve yurt dışı piyasalarını takip ederek, yatırımların günün şartlarına uygun değerlendirilmesine olanak veren InvestAZ, portföy yönetimi konusunda yatırımcısına yüksek avantajlar sağlar.

AMG’yi Keşfetmenin Tadını Çıkartın

InvestAZ bünyesinde bulunan profesyonel portföy yöneticileri, yatırımcıları ile birlikte belirlediği hedefler ve sınırlar çerçevesinde yatırımları güvenle yönetir. Yatırımcının hedeflerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan yatırım yönetimi sistemleri ile yatırımcıya, sadece yatırımlarını takip etmek kalır. InvestAZ AMG ismi ile anılan kişisel yatırım yönetimi, net getiri hedefiyle çalışır. InvestAZ, AMG ile kendi gelirlerini yatırımcıya kazandırdığı getiriden alır ve bir anlamda yatırımcıya, yatırım ortağı olur. Takas Bank güvencesinde, belirlenen performans limitleri ile yönetilen yatırımlar, düzenli olarak yatırımcıya bildirilir. Böylece, yatırım hedeflerini öğrenmenin yolunu üstün teknolojisiyle beraber sunan InvestAZ ile bilinçli işlemlerin keyfini çıkararak, bir adım öne geçme fırsatını yakalarsınız.  

Yatırımlarınızda Yeni Bir Kapı Açılıyor

InvestAZ portföy yönetimi; yatırımcıya destek verirken, eşsiz avantajları da beraberinde getirir. Risk profiline uygun ürün grupları uzman portföy yöneticileri tarafından değerlendirilir, yatırımcının finansal durumu basit ve anlaşılır hale getirilir. Böylece getiri oranını sabitleme fırsatı bulan yatırımcı, yatırımlarının değerini koruma imkânına da sahip olur. Profesyoneller tarafından yurt içi ve yurt dışı piyasa hareketleri analizleriyle alınan yatırım kararları, değişen piyasalarda anında hareket etme kabiliyeti sağlar. Yatırımlara özel hazırlanan raporları günlük olarak takip edebilen yatırımcı, güvenli bir şekilde getiri hedefine odaklanır.