Makaleler Yatırım

En Çok Para Kazandıran İşler 2017 – 2018

Yazan InvestAZ

Bir meslek sahibi olmak ve bu meslekle çok para kazanmayı kim istemez ki? Sizler için yazının devamında çok para kazandıran işleri tanıtmaya çalıştık.

Hayal ettiğimiz her şeye sahip olmak, daha rahat bir hayat sürmek, birikim yapmak, vs. isteklerimizin listesi uzayıp giderken bu isteklerimizi yerine getirmek için hepimiz bir şekilde çalışma hayatına adım atıyoruz. Kimi işler yorucu, kimi işler keyifli olsa da günün sonunda herkes bir meslek sahibi olarak kazanç sağlamayı hedefliyor. Günümüzde bazı meslekler var ki sahiplerine oldukça iyi kazançlar sağlıyor. Para kazandıran işler listesinden bazı mesleklere göz atmak gerekirse;

e-Yatırım Hesabı Açarak Dijital Yatırıma Başlamak

Birikimlerinizi kolayca bir yatırıma dönüştürmek istiyorsanız InvestAZ dijital yatırım dünyasında hemen bir e-Yatırım hesabı açabilirsiniz. Yatırım tutarlarınıza göre farklı yatırım araçlarından dilediğinizde kolayca bir alt hesap oluşturabilir ve yatırıma başlayabilirsiniz. Uzman yatırım eğitimleri, e-kitap ve diğer yayın destekleri, uzman müşteri temsilcisi desteği ile piyasalarda profesyonel bir yatırımcı olabilirsiniz. Forex, VİOP, Hisse Senedi, Futures gibi birçok farklı yatırım aracını bünyesinde barındıran e-Yatırım hesabı ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kontrol edebileceğiniz bir meslek sahibi olabilirsiniz.

VİOP Yatırımı Yapmak

Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasası adıyla bilinen VİOP, Borsa İstanbul’un bünyesinde vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerinin alınıp satıldığı bir piyasadır. İçerisinde barındırdığı yüzlerce yatırım enstrümanı sayesinde dilerseniz döviz yatırımlarınızı, dilerseniz altın, gümüş veya diğer emtia yatırımlarınızı kolay ve hızlı bir biçimde VİOP ile yapabilirsiniz. Düşük teminatlarla başlayacağınız Vadeli İşlemler ve Opsiyon Piyasasında işlem yapmak için ücretsiz yatırım eğitimlerine katılabilir veya bu konuda yazılmış kitapları edinerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Piyasanın işleme açık olduğu tüm zamanlarda internet erişimi olan cihazlarınızdan kolayca yatırım yapacağınız VİOP hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Hemen Viop yatırımına başlamak için TIKLAYINIZ

Hisse Senedi Yatırımı Yapmak

İlk şirketlerden günümüze hisse senedi yatırımcılığı her dönem popüler olan meslekler arasında yerini korumaktadır. Dünya üzerinde hisse senedi yatırımcılığı ile servetler kazanan ve kazanmaya devam eden onca ismin yanında küçük yatırımlarıyla bunu düzenli bir meslek haline getiren yatırımcılarda bulunmaktadır. 1000TL gibi küçük yatırımlarla başlayabileceğiniz hisse senedi piyasalarında uzmanlardan destek alabilir ve yatırım eğitimleriyle kendinizi profesyonel bir yatırımcı haline getirebilirsiniz. Yatırımlarınız ister küçük ister büyük olsun fark etmez hisse senedi piyasalarında kendinize uygun bir şirket bulabilir ve hisse senetleri üzerinde işlem yapabilirsiniz. Düşük işlem komisyonları ve profesyonel uzman desteği ile InvestAZ’de hisse senedi yatırımına başlamanız için tek yapmanız gereken formumuzu doldurmaktır.

Hemen hisse senetlerine yatırım başlamak için TIKLAYINIZ

Geri Dönüşüm Şirketi Kurmak

Ülkemizde popülerleşmeye dünya genelinde ise uzun zamandır popülerliğini korumaya devam eden işlerden olan geri dönüşüm şirketleri yatırımcılarına oldukça iyi kazandıran işler arasında yer almaktadır. Kağıt, metal, cam ve birçok farklı türde geri dönüşüm ürünlerinin toplanıp, ayrıştırılıp işlendiği bu tesislerde çevreye faydalı birçok ürünün üretilmesi için ham madde ortaya çıkartılmaktadır. Bu tesislere geri dönüşüm ürünlerini toplayıp satabilir ve yeni bir meslek sahibi olabilirsiniz. Gerekli depo, araç ve insan kaynağı masraflarını göz önüne aldığımızda ortalama 100.000-150.000TL arası bir yatırımla başlayacağınız bu işte kazançlarınız topladığınız geri dönüşüm materyallerinin alım fiyatlarına göre değişiklik gösterecektir.

Mantar Yetiştiriciliği Yapmak

Günümüzde garajlarını, depolarını veya özel olarak kiraladıkları hangarları istiridye mantarı ve diğer mantar türleri için özel olarak hazırlayıp mantar yetiştiriciliği yapanların sayısı bir hayli arttı. Popüler bu mesleğin hem iyi kazandırıyor oluşu hemde yüksek yatırımlar gerektirmemesi cazibesini gün geçtikçe artırıyor. Sizde dilerseniz 25.000-30.000TL’lik bir yatırımla bu işe başlayabilir ve mantar yetiştiricisi olabilirsiniz. Ancak hem piyasa rekabeti hemde işin zorlu üretim şartlarını göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Çok para kazanmak için iyi bir eğitim gerektiğini de unutmamak lazım, yatırım eğitimlerimize katılabilir ve kendinize yatırım yapabilirsiniz.

1 Yorum