MEDYADA INVESTAZ

InvestOR Mobil Uygulama Güncellendi

23.11.2015 10:46

InvestOR Mobil Uygulama Güncellendi

InvestOR Yatırımcı Dostu Ekran’ın Mobil uygulaması güncellendi.

InvestAZ ödüllü yatırım platformu InvestOR’un mobil uygulaması güncellendi.  “AppStore” ve “GooglePlay” mağzalarından indirebileceğiniz güncellenen InvestOR Yatırımcı Dostu Ekran’ı kullanarak yatırımda sadeliği ve işlevselliği bir arada yaşayabilirsiniz.

InvestOR yatırımcıların yaşadığı sorunları göz önünde bulundurarak güncellenen bu versiyonunda sizlere yatırımı kolaylaştırmak adına var olan “7x24 Otomatik Para Transferi”  “Alt Hesap Açma”  “Farklı Finansal Araçlar ile Yatırım” gibi bir çok özelliklerinin yanında siz yatırımcıların hayatını kolaylaştırmak için yenilikler getiriyor.

Gelişmiş Profil Ayarları

Güncellenen InvestOR uygulamasında artık gelişmiş ayar seçenekleri ile daha kişisel bir yatırım hesabına sahip olacaksınız. Güncel InvestOR sayesinde uygulama şifre işlemlerinizi kolayca yapabilir kişisel bilgilerinizi düzenleyebilir hatta profil fotoğrafını bile değiştirebileceksiniz.

Online Belge Yükleme

Güncellenen InvestOR mobil uygulaması sayesinde gerekli olan belgelerinizi kolayca sisteme yükleyebilir, sözleşmenizin tam metnini okuyabilirsiniz.

Yenilenen Bildirim Ekranı

Güncellenen bildirim merkezi sayesinde cari hesap, alt hesap ve profiliniz ile ilgili bütün gelişmeleri takip edebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir bildirim merkezi ayarları sayesinde kendinize özel bildirim ekranı oluşturabilir dileğiniz bildirimlere anında ulaşabilir istemediklerinizi gizleyebilirsiniz.

Banka Hesap Bilgilerini Aramaya Son

InvestOR mobil uygulamanın sizlere sunduğu güvenli teknolojik ve şeffaf hizmeti sayesinde tüm banka bilgilerini tek ekranda toplayarak yatırımda sadeliği ve kolaylığı yaşayabilirsiniz.

MetaTrader 4 InvestOR Uyumu

InvestOR Yatırımcı Dostu Ekran sayesinde, sadece tek bir tıkla, MetaTrader 4 uygulamanıza erişebilir, para yönetimi ve işlem yapma özgürlüğünü kolayca deneyimleyebilirsiniz. InvestOR ekranı üzerinden Meta Trader 4 şifrenizi değiştirebilir InvestAZ ile Yatırımlarınıza güvenle Devam edebilirsiniz.

InvestOR ile ilgili tüm detaylar için InvestOR sayfasının ziyaret edebilirsiniz.


IOS ve Android platformlar için aşağıdaki linklerden uygulamaları mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

IOS: https://apps.apple.com/tr/app/investaz-yatırım/id1513355151

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.investaz.yatirim&hl=enr