MEDYADA INVESTAZ

Genel Müdür Yardımcısı Görevine Gökçe Arslan Atandı

12.08.2022 15:50

INVESTAZ YATIRIM'DA SATIŞ VE PAZARLAMADAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVİNE GÖKÇE ARSLAN ATANDI

InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atanan Gökçe Arslan, 1 Ağustos2022 tarihi itibarıyla görevine başladı.

InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulunca 01.08.2022 tarihinde alınan karar doğrultusunda Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine Gökçe Arslan atandı.

Gökçe Arslan Kimdir?
Sermaye Piyasalarında yurtdışında 1,5 yıl yurtiçinde ise 17 yıllık deneyime sahip olan Gökçe Arslan, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonrasında yurtdışında MBA programını bitirmiştir. Profesyonel hayatına 2003 yılında Morgan Stanley’de başlamış, İş Yatırım’da 11 yıl görev almıştır. 2016 yılında katıldığı Halk Yatırım’da ise Portföy Aracılığı/Yurtdışı İlişkiler ve ardından Yatırım Danışmanlığı, Bireysel Portföy Yönetimi, Satış/Varlık Yönetimi ve Kurumsal Aracılık Bölümlerinde yönetici olarak görev almıştır. Ağustos 2022 ‘de InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi.