İşlem Koşulları

CFDs Vade Sonu Tarihleri


KONTRAT AYISEMBOL   
PETROLUSPETROLUKNATURALGCOPPER
Ocak18.12.201515.12.201523.12.2014 
Şubat19.01.201613.01.201626.01.2016 
Mart19.02.201628.01.201624.02.2016
Nisan18.03.201628.02.201628.03.2016 
Mayıs19.04.201630.03.201626.04.201628.04.2016
Haziran19.05.201628.04.201625.05.2016 
Temmuz20.06.201630.05.201627.06.201627.06.2016
Ağustos19.07.201629.06.201626.07.2016 
Eylül19.08.201628.07.201626.08.201626.08.2016
Ekim19.09.201630.08.201627.09.2016 
Kasım19.10.201629.09.201626.10.2016 
Aralık18.11.201628.10.201625.11.201623.11.2016
Not: Bu ürünler vadeli kontrata dayalıdır. Bu ürünlerde yeni vadeye açık pozisyon ile geçilmesi durumunda yeni vade fiyatı ile bir önceki vade sonu fiyatı arasındaki fark swap maliyeti olarak hesabınıza yansıtılacaktır.