Giriş

+ YENİ Best InvestOR için Hesap Aç
Yeni Best InvestOR Hesabı Oluştur
Dünya Trader’larının buluşma noktasında siz de yerinizi alın.

Detaylı bilgi Best InvestOR Yarışma Katılım Süreci:
Best InvestOR Yarışma Katılım Süreci

Yarışma anasayfası üzerinden, "Kayıt" yada “Katıl” butonuna tıklandığında, karşınıza gelen 2 adımlı formu doldurarak Yarışma hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Formu doldurmanızın ardından belirtmiş olduğunuz e-posta adresinizi kontrol edip bilgilerinizi teyid edebilirsiniz.

Yarışma portalına kayıt yapılması, herhangi bir yarışmaya kayıt gerçekleştirildiği anlamına gelmez. Sadece, sosyal bir ağ olan Best InvestOR portalına kayıt gerçekleştirmiş olursunuz.

Profilinize giriş yaptıktan sonra profil ayarlarından bilgilerinizi güncelleyebilir, InvestCafe’de içerikleri takip edebilir, popüler Best InvestOR’larla iletişim kurabilirsiniz. Dilediğiniz yarışmaya katılabilirsiniz.

Yarışma portalına kayıt oluşturduktan sonra, profilinize girerek, “Yarışmalar” sayfasına tıklayınız.

“Aktif Yarışmalar” kısmında bulunan yarışmalardan, katılmak istediğiniz yarışmanın sağ tarafında bulunan “Katıl” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Katıldığınız yarışmanın başlangıç tarihi yaklaştığında, belirttiğiniz mail adresinize, yarışmaya katılabileceğiniz MetaTrader 4 Platfom linki, kullanıcı adı ve şifreniz iletilecektir.

Linke tıklayarak InvestAZ MT4 platformunu bilgisayarınıza yükleyiniz.

Yarışma “InvestAZ-REAL-Turkey” sunucusu üzerinden yapılacaktır.

Yarışmanın başlangıç ve bitiş tarihlerine ilişkin bilgilere "Yarışmalar" sayfasından ulaşabilirsiniz. Mail adresinize gelen kullanıcı adı ve şifre ile yarışma tarihi süresince işlem platformuna giriş yaparak yarışmaya katılabilirsiniz.

© 2016 InvestAZ. Tüm hakları saklıdır. | Version 3.0 © 2004-2016